0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United States
NCAA
Ohio State Buckeyes
۴
۵
Minnesota Golden Gophers
Finished
۰۳:۰۰
Arizona State Sun Devils
۵
۴
Dartmouth Big Green
Finished
۰۵:۳۰
American International Yellow Jackets
۳
۲
RIT Tigers
Finished
۰۱:۳۵
Yale Bulldogs
۵
۲
Merrimack Warriors
Finished
۰۳:۳۰
Western Michigan Broncos
۷
۳
Denver Pioneers
Finished
۰۳:۳۰
Clarkson Golden Knights
۵
۱
Stonehill
Finished
۰۳:۳۰
Michigan State Spartans
۵
۲
Notre Dame Fighting Irish
Finished
۰۳:۳۰
Umass Minutemen
۱۱
۲
Alaska Anchorage Seawolves
Finished
۰۳:۳۰
Vermont Catamounts
۴
۵
Union College Garnet Chargers
Finished
۰۳:۳۰
Mercyhurst Lakers
۳
۴
Army Black Knights
Finished
۰۳:۳۰
Sacred Heart Pioneers
۰
۴
Princeton Tigers
Finished
۰۳:۳۰
Miami Ohio Redhawks
-
-
Minnesota Duluth Bulldogs
Finished
۰۳:۳۵
Michigan Tech Huskies
۴
۲
Northern Michigan Wildcats
Finished
۰۳:۳۷
Bowling Green Falcons
۱
۰
Ferris State Bulldogs
Finished
۰۳:۳۷
UMass Lowell River Hawks
۳
۲
Holy Cross Crusaders
Finished
۰۳:۴۵
Bemidji State Beavers
۷
۱
Lake Superior State Lakers
Finished
۰۴:۳۷
North Dakota Fighting Hawks
۲
۳
Colorado College Tigers
Finished
۰۴:۳۷
Nebraska Omaha Mavericks
-
-
St. Cloud State
Finished
۰۴:۳۷
Minnesota State Mankato Mavericks
۳
۱
Saint Thomas Tommies
Finished
۰۴:۳۷
Wisconsin Badgers
۶
۳
Penn State Nittany Lions
Finished
۰۵:۳۰
American International Yellow Jackets
۰
۱
RIT Tigers
inprogress
۲۱:۳۵
United States
AHL
Laval Rocket Roster
۳
۴
Hartford Wolf Pack
Finished
۰۳:۳۰
Rockford IceHogs
۰
۷
San Diego Gulls
Finished
۰۴:۳۰
SJ Barracuda
۶
۱
Henderson Silver Knights
Finished
۰۶:۳۰
Abbotsford Cannuck
۲
۴
Coachella Valley Firebirds
Finished
۰۶:۳۰
Ontario Reign
۴
۶
Bakersfield Condors
Finished
۰۶:۳۰
Rochester Americans
۱
۶
Charlotte Checkers
Finished
۰۳:۳۵
Colorado Eagles
۴
۲
Tucson Roadrunners
Finished
۰۵:۳۵
Utica Comets
۴
۱
Bridgeport Islanders
Finished
۰۳:۳۰
Belleville Senators
۵
۲
Grand Rapids Griffins
Finished
۰۳:۳۰
Syracuse Crunch
۴
۱
Hershey Bears
Finished
۰۳:۳۰
Wilkes-Barre/Scranton Penguins
۵
۳
Cleveland Monsters
Finished
۰۳:۳۵
Lehigh Valley Phantoms
۰
۲
Providence Bruins
Finished
۰۳:۳۵
Iowa Wild
۲
۴
Milwaukee Admirals
Finished
۰۴:۳۰
Texas Stars
۵
۲
Chicago Wolves
Finished
۰۴:۳۰
Calgary Wranglers
۶
۲
Manitoba Moose
Finished
۰۵:۳۰
United States
NCAA Women
Boston University (W)
۲
۱
Holy Cross (W)
Finished
۰۲:۳۰
Finland
Junior SM-Liiga U20
Pelicans U20
۱
۴
Vaasan Sport U20
Finished
۱۳:۳۰
Karpat-Oulu U20
۳
۶
KooKoo U20
Finished
۱۴:۰۰
Ilves Tampere U20
۱
۴
K-Espoo U20
Finished
۱۴:۳۰
Russia
VHL
Zvezda Chekhov Moscow
۳
۴
Yugra Khanty Mansyisk
Finished
۱۳:۳۰
Dynamo-Altay Barnaul
۲
۳
Molot-Prikamye Perm
Finished
۱۳:۳۰
HC Omskie Krylya
۱
۲
Hk Chelny
Finished
۱۰:۳۰
Metallurg Novokuznetsk
۳
۲
Izhstal Izhevsk
Finished
۱۳:۳۰
Khimik Voskresensk
۴
۱
CSK VVS Samara
Finished
۱۳:۳۰
SKA Neva
۳
۰
Neftyanik Almetyevsk
Finished
۱۷:۳۰
HK Dynamo Sankt Petersburg
۷
۳
Dizel Penza
Finished
۱۷:۳۰
HC Ryazan
۱
۲
JHC Bars Kazan
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Mestis
Keupa HT
۷
۳
Forssan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
Koovee
۰
۲
Joensuu Kiekko-Pojat
Finished
۱۸:۳۰
Roki
۲
۳
TuTo Turku
Finished
۱۸:۳۰
IPK
۲
۳
Kokkolan Hermes
Finished
۱۸:۳۰
Kiekko-Vantaa
۲
۳
Kettera
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
2.Liga - West
HC Benatky nad Jizerou
۴
۲
IHC Pisek
Finished
۱۷:۳۰
HC Letci Letnany
۶
۴
HC Stadion Cheb
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
SHL
Orebro HK
۲
۴
Vaxjo Lakers HC
Finished
۱۷:۴۵
Timra IK
۴
۲
IK Oskarshamn
Finished
۱۷:۴۵
Skelleftea AIK
۵
۴
IF Malmo Redhawks
Finished
۱۷:۴۵
Farjestad BK
۴
۱
MODO
inprogress
۲۰:۳۰
Rogle BK
۲
۴
Leksands IF
inprogress
۲۰:۳۰
HV 71
۳
۳
Frolunda HC
inprogress
۲۰:۳۰
Linkopings HC
۳
۲
Lulea HF
inprogress
۲۰:۳۰
Finland
SM Liiga
SaiPa Lappeenranta
۴
۵
Mikkelin Jukurit
Finished
۱۸:۳۰
HPK Hameenlinna
۲
۵
Tappara Tampere
Finished
۱۸:۳۰
Sport Vaasa
۲
۳
Jyp Jyvaskyla
Finished
۱۸:۳۰
TPS Turku
۴
۱
Assat
Finished
۱۸:۳۰
Lukko Rauma
۶
۳
Karpat-Oulu
Finished
۱۸:۳۰
Pelicans Lahti
۳
۵
Ilves Tampere
Finished
۱۸:۳۰
KalPa Kuopio
۳
۳
KooKoo Kouvola
inprogress
۲۰:۰۰
Norway
1. Division
Bergen IK
۱
۳
Nidaros
Finished
۱۸:۳۰
Gruner
۵
۱
Furuset Ishockey IF
Finished
۱۸:۳۰
Hasle-Loren
۵
۳
Ski Elite
Finished
۱۸:۳۰
Gjovik Mammuts
۱
۲
Narvik
Finished
۱۸:۳۰
Europe
Alps Hockey League
Ritten Sport
۳
۲
HK Celje
inprogress
۲۰:۳۰
WSV Sterzing Vipiteno Broncos
۲
۴
SG Cortina
inprogress
۲۰:۳۰
HDD Jesenice
۴
۱
HC Merano
inprogress
۲۰:۳۰
Hockey Unterland Cavaliers
۲
۲
EHC Bregenzerwald
inprogress
۲۱:۰۰
Zeller Eisbaren
۰
۰
Steel Wings Linz
inprogress
۲۲:۰۰
Sweden
Hockeyettan Norra
IF Sundsvall Hockey
۵
۱
Bodens HF
Finished
۱۸:۳۰
Kiruna IF
۴
۱
Stromsbro IF
Finished
۱۸:۳۰
Kalix HF
۱
۶
Hudiksvalls HC
Finished
۱۸:۳۰
Ornskoldsviks
۱
۵
Pitea HC
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Suomi-Sarja
Titaanit
۵
۲
Pyry
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
Cup
VLCI Zilina
۲
۰
HC Presov
Finished
۱۶:۴۵
HK MSK Ziar nad Hronom
۲
۱
HK 95 Panthers Povazska Bystrica
inprogress
۲۰:۳۰
Czech Republic
2.Liga - East
HC Novy Jicin
۱
۶
HC Vyskov
inprogress
۲۰:۳۰
Norway
Elite U20
Sparta Sarpsborg U20
۸
۲
Nidaros U20
inprogress
۲۰:۳۰
Stjernen U20
۰
۳
Stavanger Oilers U20
inprogress
۲۰:۳۰
Austria
ICE Hockey League
Vienna Capitals
۰
۱
HC Asiago
inprogress
۲۱:۴۵
Pioneers Vorarlberg
۰
۰
HK Olimpija
inprogress
۲۲:۰۰
Switzerland
NLA
HC Fribourg-Gottero
۰
۱
EHC Biel
inprogress
۲۲:۱۵
Rapperswil-Jona Lakers
۰
۱
Geneve Servette HC
inprogress
۲۲:۱۵
SC Bern
۰
۱
EV Zug
inprogress
۲۲:۱۵
Zurich SC Lions
۰
۰
HC Ajoie
inprogress
۲۲:۱۵
Kloten Flyers
۰
۰
HC Davos
inprogress
۲۲:۱۵
HC Ambri-Piotta
۰
۰
HC Lausanne
inprogress
۲۲:۱۵
SC Langnau Tigers
۰
۲
HC Lugano
inprogress
۲۲:۱۵
Czech Republic
Chance Liga
HC Slavia Praha
۳
۲
HC Zubr Prerov
Finished
۱۷:۳۰
HC Frydek Mistek
۲
۱
Hc Dynamo Pardubice B
Finished
۱۹:۳۰
Kolin
۴
۵
HC Dukla Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
VHK Vsetin
۸
۵
HC Stadion Litomerice
Finished
۱۹:۳۰
Jestrabi Prostejov
۲
۵
HC Banik Sokolov
Finished
۱۹:۳۰
SK Horacka Slavia Trebic
۲
۲
HC RT Torax Poruba
inprogress
۲۰:۰۰
Orli Znojmo
۴
۲
PSG Zlin
Finished
۲۰:۰۰
Slovakia
Extraliga U20
HK 36 Skalica U20
۵
۱
HK Gladiators Trnava U20
Finished
۱۶:۱۵
MsHK Zilina U20
۵
۰
HK Dukla Michalovce U20
Finished
۱۶:۳۰
HC 05 Banska Bystrica U20
۰
۱
Kosice U20
Finished
۱۶:۳۰
Dukla Trencin U20
۵
۷
HKM Nitra U20
Finished
۱۷:۰۰
MHK 32 Liptovsky Mikulas U20
۱
۴
HC Slovan Bratislava U20
inprogress
۲۰:۳۰
Norway
Eliteserien
Stjernen Hockey
۷
۶
Lorenskog IK
Finished
۱۶:۳۰
Lillehammer IK
۱
۴
Stavanger Oilers
Finished
۱۸:۳۰
Storhamar Dragons
۳
۱
IK Comet Halden
Finished
۱۸:۳۰
IF Frisk Asker
۴
۳
Ringerike Panthers
Finished
۱۸:۳۰
Valerenga IF
۱
۵
Sparta Sarpsborg
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
SDHL Women
MODO (W)
۵
۱
SDE HF (W)
Finished
۱۶:۱۵
Lulea HF (W)
۷
۱
AIK (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
UHL
HK Kremenchug
۱۶
۰
Tryzub Kyiv
Finished
۱۵:۳۰
Latvia
OHL
HS Riga
۶
۳
HC Prizma
Finished
۱۵:۰۰
Elektrenu Energija
۱
۵
HK Zemgale
Finished
۱۶:۳۰
Kaunas City
۱
۹
HK MOGO LSPA
Finished
۱۸:۳۰
HC Panter
۱۲
۱
Vilnius Hockey Punks
Finished
۱۹:۴۰
Czech Republic
Extraliga U20
HC Olomouc U20
۵
۲
Ceske Budejovice U20
Finished
۱۴:۳۰
Liberec U20
۳
۴
HC Kometa Brno U20
Finished
۱۴:۳۰
BK Mlada Boleslav U20
۱
۴
HC Dukla Jihlava U20
Finished
۱۵:۰۰
Litvinov U20
۱
۱
Mountfield Hradec Kralove U20
inprogress
۲۰:۳۰
Belarus
Extraliga
Khimik-SKA Novopolotsk
۴
۳
HK Gomel
Finished
۱۴:۳۰
Metallurg Zhlobin
۱
۴
HC Yunost Minsk
Finished
۱۶:۲۵
HK Brest
۱
۲
HK Neman Grodno
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Naisten Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۲
۳
Kalpa Naiset Kuopio (W)
Finished
۱۴:۰۰
TPS Turku (W)
۰
۳
K-Espoo (W)
Finished
۱۴:۰۰
Kuortane (W)
۲
۳
HPK Hameenlinna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Karpat Oulu (W)
۸
۳
Rovaniemen Kiekko (W)
Finished
۱۷:۳۰
Russia
MHL
Stalnye Lisy U20
۳
۲
Reaktor Nizhnekamsk U20
Finished
۱۱:۳۰
Belye Medvedi U20
۴
۲
HC Sputnik Almetyevsk U20
Finished
۱۲:۳۰
Kazakhstan
League U20
Gornyak Rudny U20
۱
۹
Barys U20
Finished
۱۰:۳۰
Almaty U20
۲
۳
Munayshi U20
Finished
۱۱:۳۰
Arlan Kokshetau U20
۳
۷
Yastreby Uralsk U20
Finished
۱۱:۳۰
Kulager U20
۱
۱۰
Jas Batyr U20
Finished
۱۲:۳۰
MHC Temirtau U20
۰
۴
MHC Torpedo Ust-Kamenogorsk U20
Finished
۱۴:۳۰
Aktobe U20
۳
۲
Astana U20
Finished
۱۵:۳۰
Canada
WHL
Regina Pats
۶
۴
Kamloops Blazers
Finished
۰۴:۳۰
Saskatoon Blades
۴
۲
Red Deer Rebels
Finished
۰۴:۳۰
Brandon Wheat Kings
۵
۴
Moose Jaw Warriors
Finished
۰۴:۳۰
Prince Albert Raiders
۴
۳
Calgary Hitmen
Finished
۰۴:۳۰
Lethbridge Hurricanes
۵
۳
Swift Current Broncos
Finished
۰۵:۳۰
Medicine Hat Tigers
۸
۲
Edmonton Oil Kings
Finished
۰۵:۳۰
Prince George Cougars
۳
۵
Victoria Royals
Finished
۰۶:۳۰
Portland Winter Hawks
۸
۵
Spokane Chiefs
Finished
۰۶:۳۰
Everett Silvertips
۴
۱
Vancouver Giants
Finished
۰۶:۳۵
Seattle Thunderbirds
۱
۴
Tri-City Americans
Finished
۰۶:۳۵
United States
NHL
Columbus Blue Jackets
۵
۲
St. Louis Blues
Finished
۰۳:۳۰
Florida Panthers
۳
۱
Pittsburgh Penguins
Finished
۰۳:۳۰
Edmonton Oilers
۴
۳
Minnesota Wild
Finished
۰۵:۳۰
Boston Bruins
۲
۰
Arizona Coyotes
inprogress
۲۱:۳۰
Canada
OHL
Ottawa 67s
۲
۵
Peterborough Petes
Finished
۰۳:۳۰
Mississauga Steelheads
۳
۵
North Bay Battalion
Finished
۰۳:۳۰
Kitchener Rangers
۶
۵
Hamilton Bulldogs
Finished
۰۳:۳۰
London Knights
۷
۳
Saginaw Spirit
Finished
۰۳:۳۰
Sudbury Wolves
۸
۴
Niagara IceDogs
Finished
۰۳:۳۵
Soo Greyhounds
۷
۵
Kingston Frontenacs
Finished
۰۳:۳۷
Guelph Storm
۲
۳
Owen Sound Attack
Finished
۰۴:۰۰
Canada
QMJHL
Halifax Mooseheads
۵
۴
Gatineau Olympiques
Finished
۰۲:۳۰
Charlottetown Islanders
۴
۳
Saint John Sea Dogs
Finished
۰۳:۰۰
Sherbrooke Phoenix
۲
۴
Val-d'Or Foreurs
Finished
۰۳:۳۰
Baie-Comeau Drakkar
۳
۱
Acadie-Bathurst Titan
Finished
۰۳:۳۰
Quebec Remparts
۰
۴
Moncton Wildcats
Finished
۰۳:۳۰
Blainville-Boisbriand Armada
۲
۳
Rouyn-Noranda Huskies
Finished
۰۴:۰۰
United States
ECHL
Newfoundland Growlers
۴
۳
Maine Mariners
Finished
۰۲:۰۰
Florida Everblades
۴
۰
South Carolina Stingrays
Finished
۰۴:۰۰
Utah Grizzlies
۳
۵
Allen Americans
Finished
۰۵:۴۰
United Kingdom
Elite League
Sheffield Steelers
-
-
Guildford Flames
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Manchester Storm
-
-
Fife Flyers
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید